Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Midden Westfriesland
 
 
Zangdienst op 15 maart 2026 in het Brakenkerkje in Obdam Zangdienst op 15 maart 2026 in het Brakenkerkje in Obdam


A.s. zondag 15 maart wordt er weer een zangdienst gehouden.https://www.oudobdam-hensbroek.nl/cgi-bin/beeldbank.pl?ident=05037 copywright oud Obdam Hensbroek

De dienst is voorbereid door een aantal leden van de liturgiecommissie samen met Leo Kramer en ds. Sylvia Neuféglise.

Het onderwerp van de dienst is: “zien”.
Er worden liederen gezongen en gedichten gelezen die met dit onderwerp te maken hebben.


Nu we in de 40 dagen tijd op weg zijn naar Pasen is de evangelielezing voor deze zondag Johannes 9: 1 – 13 en Johannes 9: 26 – 39. 
Johannes vertelt zijn verhaal in verschillende lagen. Het gaat over zien en gezien worden. Hoe kijk je. Met welke ogen kijk je?
Hoe gaat jou een licht op?

Jezus ziet de blindgeborene. Hij geneest de blindgeborene. Maar de leerlingen van Jezus zien de blindgeborene alleen maar als een probleem.
Omdat er in de kerk op de terp een kunstkring wordt gehouden zijn we te gast in het Brakenkerkje in Obdam.

De cantorij o.l.v. Leo Kramer verleent medewerking aan de dienst.
U bent van harte welkom om de liederente zingen en om de dienst mee te vieren.
Omdat we in het Brakenkerkje zijn is er geen streaming.

Namens de liturgiecommissie ds. Sylvia Neuféglise.

terug
 
 
 
 
AANKOMENDE DIENST

Brakenkerkje Obdam
15 maart 2026

ZANGDIENST
m.m.v. de cantorij 
O.l.v. Leo Kramer

Aanvang: 
10:00 uur
 
ANBI-gegevens










Via de volgende links komt u snel bij de ANBI-gegevens van onze gemeente.
 

ANBI - Kerkrentmeesters
ANBI - Diaconie

 
DORCAS

Klik op het logo 
 
 
 
Hulpverlening vanuit de Westfriese Kerken

 
PKN Nederland


 
 
Oekraïne

 
Bijbelslaapverhalen voor kinderen

Luister HIER de bijbelslaapverhalen van Matthijs Vlaardingerbroek
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.