Koffieochtend - maandagochtend 23 november 2015 Uitnodiging voor de koffieochtend in Hensbroek.
Op maandag 23 november is er weer de halfjaarlijkse koffieochtend. Bestemd voor mensen van boven de 60 en bedoeld om naast gezellig samenzijn ook met elkaar in gesprek te komen.
Dit najaar is ons thema: ‘Is gelukkig zijn een keuze???’
Aan de hand van een aantal gespreksvragen hopen we met elkaar in gesprek te komen over geluk. Wat versta je eronder? Waarom is de één gelukkig met een tamelijk eenvoudig en sober leven en is de ander, ondanks voorspoed en rijkdom, niet gelukkig? Wat kun je doen om gelukkiger te worden?
Na de pauze kunt u een ‘gelukstest’ doen: hoe gelukkig bent u zelf???
De ochtend begint om 10.00 uur, inloop met koffie vanaf 9.30 uur.
Wij zijn te gast in het royale huis van Miep Philippo, Dorpsweg 101 te Hensbroek
Wilt u komen, meldt u zich vooraf dan even aan bij onze ouderling: mw. Onderdelinden-Bek: 0226-453990
Allen van harte welkom!!!
Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente Midden Westfriesland, Ds. D. Woudt.
Voorgangers:
ds. Sylvia Neuféglise en pastor Anne Marie van Straaten
Over de dienst: Ja, ik geloof, dat wij Gods licht, water en zout zijn
Dat is het thema van de week van gebed en eenheid wat in oecumenisch verband gevierd wordt op 19 januari 2025, 10 uur in de H. Lambertuskerk te De Weere.
Dominee Sylvia Neuféglise en pastor Anne-Marie van Straaten zullen deze viering voorgaan. Beiden zullen een stukje overweging ten gehore brengen over de lezingen waar Mozes met een stok op de rots sloeg en Jezus zegt: ‘u bent het zout der aarde, u bent het licht van de wereld’.
De Cantorgroep brengt passende liederen ten gehore.
De oecumenische viering kent een sterk symbolisch moment waarin we ons christen-zijn bevestigd weten: Licht – Water – Zout.
Nieuwsgiering geworden? Weet u welkom op 19 januari om 10 uur in de H. Lambertuskerk te De Weere.
Groeten van dominee Sylvia en pastor Anne-Marie.
ANBI-gegevens
Via de volgende links komt u snel bij de ANBI-gegevens van onze gemeente.