Kerken van Hoogwoud, Spanbroek en De Weere zetten zich in voor de Voedselbank
Kerken van Hoogwoud, Spanbroek en De Weere zetten zich in voor de Voedselbank Er zijn nog steeds gezinnen in de regio die gebruik moeten maken van de Voedselbank, omdat zij in armoede leven. Dat kan komen door werkloosheid, langdurig ziek zijn, scheiding of andere situaties waardoor er geld tekort is. Daarnaast worden levensmiddelen steeds duurder.
Voedselbank West-Friesland geeft elke week een voedselpakket aan gezinnen die (tijdelijk) financieel niet rond kunnen komen. Weet dat men niet zomaar in aanmerking komt voor een voedselpakket, de nood is dus echt erg hoog in zo’n gezin!
Op zaterdag 26 oktober is er in verschillende kerken een inzameling voor de Voedselbank. Er kunnen houdbare levensmiddelen gebracht worden tussen
- 10.00-12.00 uur in parochiecentrum van De Weere, Driestedenweg 1
- 14.00-16.00 uur in parochiecentrum van Hoogwoud, Herenweg 7
- 14.00-16.00 uur in parochiecentrum van Spanbroek, Spanbroekerweg 186
Over de dienst:
Zondag is het de vijfde zondag na Epifanie, het feest van de verschijning van de Heer. Vandaag besluiten we dat we genoeg van verschijningen hebben gezien maar dat we er zelf iets mee moeten. We worden geroepen. En nu denken dat je met dat Woord van God niet zoveel meer kunt dan op zondag naar de Kerk. We zullen horen dat gewone mensen geroepen worden en dat zelfs de hogepriester in de Tempel verlegen kan zijn om woorden; om dat Woord aan mensen over te brengen. Het hoeft dus niet zo ingewikkeld te zijn, het is zelfs aan kinderen uit te leggen, ook daar hebben we een verhaal over, en we zingen veel. De dienst begint om 10 uur.
Bas van der Bent